בניית אתרי תדמית

שוקל לבנות אתר תדמית עבור העסק שלכם?

רוצה שהלקוחות שלך ידעו בדיוק מי אתה ולצבור עוד ועוד חשיפה מה שיתרום להגדלת ההכנסות? בניית אתר תדמית היא דרך נפלאה לקבל כרטיס ביקור חי, נושם וקיים אונליין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. דרך בניית אתר תדמית אנו יכולים לשווק את העסק שלנו בצורה הכי טובה, יעילה וממוקדת, להעביר לגולשים שלנו את המסרים שאנו רוצים להעביר, לחשוף אותם לתמונות וסרטונים, להציג בפניהם את מגוון השירותים והמוצרים שאנו מציעים, להציג את הערכים שמנחים את העסק, החזון העסקי ואף להניע אותם לפעולה באינספור דרכים.

מה זה בכלל אתר תדמית?

לפעמים נדמה לנו שכולם מבינים בנושא הזה של בניית אתרים אבל זה לא מדויק בכלל.

לפני מספר שנים, אתר תדמית היה בעצם מילת קוד לאתר שמציג את העסק, ממש כמו כרטיס ביקור. מאז האינטרנט עבר המון שינויים וזה כבר לצערנו לא מספיק. אנשים פחות מעוניינים לשמוע על עסקים, הם מעוניינים לחוות אותם.  מדובר בכלי שיווקי שבעצם אמור לגרום לגולש לפגוש אותנו, לסגור עסקה, להשאיר את הפרטים שלו כלומר אנחנו מדברים על מטרות שהן שיווקיות לחלוטין. אנחנו מחפשים לבנות אתר מודרני מעניין, אינטרקטיבי עם חווית משתמש שהיא לא פחות ממדהימה.

הקמת אתר תדמית מאיפה מתחילים?

הרשת עמוסה במידה לגבי בניית אתר תדמית לעסק אז איך בעצם יודעים מאיפה להתחיל? השלב הראשון כולל הגדרת מטרות. עליכם להבין בצורה הכי מדויקת שיש למי האתר שלכם פונה, מיהו קהל היעד, איזה בדיוק אתר אתם רוצים לבנות ועל איזה מערכת- קוד פתוח או קוד סגור.

בשלב הבא אתם חייבים להגדיר תקציב ולהשוות קצת בין הפונקציות השונות ולדעת גם מה ההבדל בין בניית אתר באופן עצמאי לבניית אתר באמצעות חברה מקצועית. השלבים הבאים של בניית אתר תדמית לעסק כוללים קניית דומיין, בניה של האתר, עיצוב אתר תדמית, אחסון של האתר וכמובן קידום אורגני. אחת הדרכים שיכולות לסייע לכם להבין איך אתם רוצים שהאתר שלכם ייראה הוא פשוט לקחת השראה דרך אתר תדמית לדוגמא אם לגלוש בכמה אתרים ולגבש קונספט ייחודי ומופלא עבור האתר שלכם.

עיצוב אתרי תדמית

בניית אתרים תדמית ועיצוב האתר הם שני תהליכים ההולכים יד ביד. כשאנחנו מדברים על עיצוב אנחנו לא מדברים על תמונות או על צבעים. אנחנו מדברים על אתר שהעיצוב שלו יגרום לגולשים שלכם להבין מי אתם בתור עסק, מה אתם מציעים שהוא אחר ושונה מהאחרים, איך אתם עושים את זה באופן שאתם יודעים.

עיצוב אתר תדמית הוא הרבה יותר משימוש בתבניות וורדפרס זולות ופשוטות עם כמה תמונות ומילים. העיצוב מאפיין מחשבה, זרימה, יצירתיות, מקצועיות, מלל שכתוב בצורה מופלאה מבחינה שיווקית… אתר מעוצב הוא אתר מדויק, יפה, חוויתי. היופי בעיצוב אתרי תדמית הוא שכל עסק הוא משהו אחר לגמרי ולכן עלינו לעצב כל אתר בצורה שונה.

ארבע כללי זהב שאתם חייבים להכיר שאתם בונים אתר תדמיתי

  1. כשאתם בונים אתר תדמיתי אתם חייבים לשאול את עצמכם מה יגרום לגולשים שלי להישאר באתר שלי כמה שיותר זמן?
  2. כשאתם בונים אתר תדמיתי התוכן בו חייב להיות מוקפד, מעניין ומעביר את המסר.
  3. כשאתם בונים אתר תדמיתי אתם צריכים להתמקד במה ולא במי. אנשים לא קונים את מי שאתם, הם קונים את מה שאתם מציעים ולכן העיצוב צריך להתמקד במה שאתם מציעים ולא בארגון עצמו.
  4. חשפו דרך האתר את האנשים שעומדים מאחורי העסק.
השארת תגובה